Нафтогаз підвищив ціни на вересень

30 Серпня 2021 13:15  0  1038

На Вкраїні та у світіНафтогаз підвищив ціни на вересень

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", яка виконує функції постачальника "останньої надії", у вересні встановила тариф на газ для клієнтів на рівні 12 грн/куб. м. Це на 22 коп. більше, ніж за серпень. Тоді було 11,78 грн/куб. м.

 

Газ від постачальника "останньої надії" отримують понад 500 тис. клієнтів, повідомляють на сайті компанії. Він постачає газ у ті регіони, де газопостачальна компанія не змогла виконати зобов'язань.

 

Річний тарифний план "Фіксований" від "Нафтогазу України" для населення становить 7,96 грн/куб. м.

 

Нафтогаз як постачальник "останньої надії" обслуговує домогосподарства в Донецькій, Херсонській і Полтавській областях, у місті Кременець Тернопільської області, у Мелітополі й Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві й Коростишівському районі Житомирської області, а також у місті Шепетівка Хмельницької області.

 

Газопостачальні компанії оприлюднили на сайтах місячні тарифи на газ для населення на вересень. Зокрема, Київгазенерджи продає газ за 19,80 грн/куб. м. У серпні тариф цієї компанії був на рівні 15,76 грн/куб. м. "Черкаси газзбут" продає газ за 16,76 грн/куб. м, "Умань газзбут"- за 16,78 грн/куб. м. Водночас річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими.

 

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
5
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)