У Пологах День Захисника Україні відзначили автопробігом

14 Жовтня 2020 20:18  0  920

Рупор часуУ Пологах День Захисника Україні відзначили автопробігом

За ініціативи «Національного Корпусу» у місті Пологи та селах громади пройшов автопробіг до Дня Захисника України. Така ініціатива виникла як гарна альтернатива святкуванням в умовах епідемії.


Декілька десятків автівок, прикрашених державними прапорами, проїхали вулицями. Серед учасників - активісти проукраїнських рухів громади.


За словами представників «Національного Корпусу», для них 14 жовтня – важливе свято, бо серед них багато ветеранів, волонтерів, патріотів своєї землі, які справою вже довели відданість Україні.


Андрій Семененко наголошує: «Для нас це особлива дата, бо ми продовжуємо цей шлях боротьби за незалежність. Але поля змагань існують не тільки на військових фронтах . Боронити країну варто й всередині. Необхідно навести порядок у власній громаді, розвивати економіку, робити громади спроможними, щоб по всій Україні панував добробут, безпека та процвітання».

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)