На зборах виконкому розглянули ряд важливих питань

28 Липня в 15:45  0  662

Події містаНа зборах виконкому розглянули ряд важливих питань

Минулого тижня відбулося засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради.

 

Члени виконкому розглянули питання про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян у ІІ кварталі 2020 року, затвердили порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Пологівської міської ради і порядок надання платних медичних послуг та розподілу коштів, отриманих від наданих платних медичних послуг в Пологівській залізничній лікарні. Узгодили статут громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «НАЦІОНАЛЬНА ВАРТА».

 

Серед питань було і затвердження проєктно-кошторисної документації на технічне переоснащення протипожежної системи у Семенівському закладі дошкільної та загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, і надання дозволів мешканцям громади на підключення до центральної водопровідної мережі, і житлові питання та інші.

 

Затвердили на виконкомі і вирішили подати до регіональної комісії Запорізької обласної державної адміністрації протокол місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

Керівник справами виконкому Оксана Ковалевська доповіла, що вище вказана комісія сформувала пропозиції щодо потреби у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, або, відповідно, компенсації для придбання житла. Комісія склала списки дітей, які перебувають на квартирному обліку, та визначила орієнтовну потребу для надання компенсацій.

 

На квартирному обліку у Пологівській громаді перебувають 33 особи зазначених категорій віком від 16 до 23 років, троє з них мають інвалідність.

 

Відповідно до розрахунків, особи без інвалідності можуть претендувати на компенсацію для придбання житла у розмірі 389 тис. 81 грн, а з інвалідністю – 514 тис. 591 грн.

 

Загальна сума потреби у субвенції з державного бюджету складає 13 млн 216 тис. 203 грн.

 

Також члени виконкому ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади.


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
8
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)