"На хвилі бажань". Вони створюють настрій пологівцям

7 Травня 2021 08:52  0  1882

Знай наших"На хвилі бажань". Вони створюють настрій пологівцям

На просторах Пологівського району та у межах ста кілометрів навкруги протягом п'ятнадцяти років лунає популярне радіо “Славія”. А музична програма “На хвилі бажань” в кожен дім щодня несе відлуння радості, добрих побажань та улюбленої музики слухачів.

 

Ідея реалізувати музичний проєкт, як і взагалі налаштувати щоденну роботу радіо, народилася у тодішньої керівниці ТОВ "ТРК "Славія" Людмили Сови. Сприянням і підтримкою керівництва ПрАТ “Пологівський ОЕЗ” мрія багатьох пологівців слухати місцеву радіо-хвилю стала реальністю. Радіопередача продовжує бути популярною й серед нових слухачів.

 

Радіо “Славія” лунає на хвилі 104,3 ФМ. Тут можна насолодитися музикою для душі, послухати цікаві розважально-музичні програми. Наші слухачі - жителі міста Пологи та його району в тому числі жителі сусідніх територій.


В радіоефірах виходять програми «На хвилі бажань», ”Хіт на обід”, просвітницька передача «Кубіка Рубіка”, новини, звучать оголошення та реклама.

 

Вони створюють радіопередачі
Найпопулярнішою на радіохвилі є музично-розважальна програма «На хвилі бажань».


Тут лунають привітання для ювілярів і іменинників від тих, хто воліє подарувати часточку тепла близьким та рідним. Улюблену багатьма слухачами музичну передачу на радіо сьогодні створюють професіонали своєї справи - радіоведуча Оля Доля та звукорежисер Олександр Голик. Вони готують музичні поздоровлення для замовників. Результатом кропіткої роботи цього тандему - задоволені замовники та щасливі іменинники.

 

Радіоведуча Ольга Доля знає і відчуває, як підібрати щирі слова вітань і задовольнити як замовника, так і адресата. Їй вдається по-особливому тепло привітати людину, подарувати яскраві емоції та радісні почуття, підняти настрій.

 

Оля працює на радіо вже чотири роки. Займається підбіркою текстів і музичної композиції. Вона знаходить найкращі слова поздоровлень, музику в більшості випадків замовляє сам клієнт. Запис ведеться у кімнаті звукозапису. Потім записаний текст накладається на музику і додається пісня, готовий продукт потрапляє в етер.

 

Процес оформлення привітань має свою специфіку: для ведучої табу на поганий настрій, адже настрій може передатися слухачам в інтонації чи тональності голосу. На практиці у Олі виходить навпаки.

 

“Коли починаєш начитувати привітання, часто настільки переймаєшся, що не можеш залишитися осторонь. Емоції беруть верх, з'являється бажання подарувати часточку добра і щастя іншій людині. Процес робить і мене щасливою та додає позитиву на цілий день, “- розповідає радіоведуча.

 

Створення музичного радіовітання неможливе без роботи звукорежисера. Олександр Голик - має великий досвід, одним словом, професіонал своєї справи. Саме він обробляє начитаний текст і накладає його на музику. Олександр легко орієнтується у підборі пісень іменинникам, за що часто отримує подяки від клієнтів.

oly


Він перший знайомиться з новинками музичного естрадного світу та поповнює базу фонотеки радіо. Займається підбором якісного сучасного українського контенту для музичних радіопередач і все це запускає в ефір.

 

Найкращий дарунок для працівників радіо - це вдячність замовників, адже догодити і потішити душу на свято - пріоритетне завдання авторів програми “На хвилі бажань”.


Радість та позитивні емоції шанувальників радіо “Славія” - найвагоміше заохоченням до роботи, запевняють працівники нашого радіо.

 

А й справді, робота ведучих радіопередачі не залишає байдужими слухачів. Пологівці та мешканці сусідніх районів залишаються задоволеними і надсилають на радіо нові замовлення.

 

Людмила Шмигля, мешканка села Зразкове Більмацького району, протягом п'ятнадцяти років є постійною замовницею привітань на радіо:


“Для мене радіоведуча завжди підбирає найкращі вітання та пісні. “На хвилі бажань” вітаю колег, друзів, родичів. Коли лунає передача, збираємось слухати ледь не всім селом. Вміють задовольнити потреби людей різного віку, від молоді до пенсіонерів.”

 

Оригінальні вітання
Пологівці не обмежуються традиційними вітаннями на іменини, серед замовників є й оригінали, розповідає Оля Доля.


- Серед наших замовників є такі, що присвячують своїм рідним цілі ефіри радіопередачі. Наприклад, молодий чоловік вітав свою маму з днем народження. Ми підбирали різні слова вітань та пісні до них і всі вони вийшли в одній великій передачі. Син навіть сам читав вітання у нашій студії.
Інший чоловік, закоханий у свою дружину, часто замовляє для неї ефіри на свята - день народження або до дня їхнього знайомства.


Є чоловіки-замовники, які залишаються інкогніто для жінок. Замовляють просто пісню, щоб порадувати гарний настрій близькій людині.

 

Коли та де послухати і як замовити
Передача виходить в ефірі на радіо “Славія” щодня з 12:00 до 13:00 години і з 17:30 до 19:00 год. Також звучить програма в онлайн - радіо “Радіо Рай”, його можна слухати за межами району, в інших областях України і за кордоном.

 

Замовлення можна залишити на сайті “Районка” (rayonka.com), оформивши онлайн-замовлення, або в редакції чи звернутися до “столів замовлень”, розміщених у різних населених пунктах нашого та сусідніх районів. Вартість одного замовлення на радіо становить сьогодні 100 гривень.

 

На радіо можна підготувати й індивідуальне привітання не для широкого загалу. Воно надійде адресату на вайбер, наприклад. Оформлене вітання можна записати на диск, вайбер та прослухати на ютуб - каналі «Радіо Рай”.

 

P.S. День 7 травня увійшов в історію світової науки і техніки як день народження радіо. Саме в цей день в 1895 році на засіданні російського фізико-хімічного товариства фізик Олександр Попов виступив з доповіддю і демонстрацією створеного ним першого в світі радіоприймача, здійснивши перший сеанс радіозв'язку. Тому ця дата - свято працівників всіх галузей зв'язку. Редакція газети “Районка” вітає всіх працівників радіо!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
2
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)