Рекорд пологівчанки: на велосипеді до Запоріжжя за 8 годин

16 Липня 2020 11:16  0  2601

Знай нашихРекорд пологівчанки: на велосипеді до Запоріжжя за 8 годин

Сором'язлива, скромна, але цілеспрямована та наполеглива Віта Кириленко з 2012 року почалася займатися велокатанням

 

Зараз дівчині 29 років, вона також володіє азами ручного формування виробів з глини на гончарному кругу. Спочатку це були малі дистанції, від села до села або ж вулицями міста. Потім Віта поставила перед собою конкретну  ціль…

 

- Люблю самостійність, ця якість характеру формує в людині відповідальність за своє життя та необхідну для досягнення бажаного - наполегливість. З дитинства полюбляю кататися на велосипеді. Спільними зі своєю родиною зусиллями купила спортивний велосипед. І почала на ньому ганяти, паралельно займаючись фізичною підготовкою. Бо тіло повинне бути фізично сильним аби займатися велоспортом. Згодом вирішила досягти особистого рекорду та доїхати до Запоріжжя на велосипеді. Готувалася декілька тижнів. І в мене вийшло. 30 червня о п'ятій ранку виїхала з села Інженерного, де наразі я живу, і вже о 12 годині дня була на Запорізькому автовокзалі - розповідає Віта.

 

"Їхавши трасою, дотримувалася всіх правил дорожнього руху. Звичайно не швидила, аби правильно розподілити етапи дихання, для гарного самопочуття. Я дуже задоволена, що в моєму арсеналі досягнень, є ще один плюс. Зараз вивчаю дорогу до Києва. В майбутньому мрію підкорити на велосипеді ще один шлях Пологи - Київ.Бажаю всім наполегливо йти до своїх мрій. Поважати себе та мати вірних друзів, котрі будуть радіти вашим досягненням" - резюмує молода спортсменка.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

65
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)