На продаж виставляють "запорожець", який працює ... на дровах Есть фото

6 Січня 2021 11:09  0  1072

У регіоніНа продаж виставляють "запорожець", який працює ... на дровах

Оголошення про продаж нестандартного "Запорожця" в інтернеті з'явилося ще влітку 2019 року. Але в жовтні 2020 на одній з торгових майданчиків в мережі, його знову виставили на продаж, передає "Zабор".

 

Так, 15 липня 2019 року на сайті "Авто 24" опублікували матеріал про продаж "Запорожця", який працює на дровах.

 

Сам автомобіль працює на бензині, а до нього додається спеціальна установка, яка дозволяє йому працювати на дровах. Ціна питання на той час становила 15 000 гривень з установкою і 10 000 без неї.

За словами продавця, ЗАЗ-968 М в хорошому стані, не гнилий, салон не пошкоджений, кермо від ВАЗ-2106.

 

Про саму установці: вона дає можливість працювати двигуну внутрішнього згоряння на газу, який надходить від тління дров. Все просто, дрова тліють, виділяють горючий газ, той надходить у двигун і машина їде. Таку установку використовували на вантажівках в 40-роках XX століття під час війни.

 

uu

 

28 жовтня 2020 року на одному з ресурсів приватних оголошень знову з'явився в продажу диво-Запорожець. Правда ціна його зросла майже в половину, і замість 15 000 він тепер коштує 34 998 гривень. Сам автор оголошення пише:

 

"Продам ЗАЗ 968 М Бензин + дрова. Гума стара, наїжджав двічі на цвях, ну їздити можна. Двигун 1.2 літра. Після капітального ремонту. Масло тече рікою ну це дрібниці, головне їде ... На бензині максимальна швидкість 109 км / годину на дровах 64 км / час. До дров не вибаглива, можна і акацію. Радіатор підгнив. Пороги згнилі. Торг у капота."

 

Чи продають "Запорожець" або продавець просто вирішив підняти настрій користувачам ресурсу невідомо, як і те, чи знайшла машина нового господаря.

 

Саме оголошення на даний момент не активно на ресурсі.

 

uu

 

oly

 

oly

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
8
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)