На освітян області очікує масова вакцинація від Covid-19

18 Травня 2021 14:14  0  794

На Вкраїні та у світіНа освітян області очікує масова вакцинація від Covid-19

В Україні 378 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech буде виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тисяч працівників сфери освіти.

 

Рішення використати цю вакцину для щеплення освітян було ухвалене оперативним штабом Міністерства охорони здоров’я з протидії вакцинокерованим інфекціям.

 

– Захист освітян від COVID-19 є одним із пріоритетів. Адже вчителі та викладачі постійно контактують з великою кількістю учнів та наражаються на небезпеку захворіти на коронавірусну хворобу. Саме тому вони визначені Дорожньою картою серед пріоритетних груп вакцинації від COVID-19, – зазначає заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

Решту освітян щепитимуть вакцинами з нових постачань.
Освітян вакцинуватимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації.

 

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:


Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.


Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій.


Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА.


Департаменти/управління освіти і науки надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я адміністрацій.


Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних адміністрацій.


Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу.

 

Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич, в області у першу чергу проходили вакцинацію ті освітяни, які задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Найближчим часом цим педагогам буде зроблено друге щеплення. Також медики переходять до наступного етапу вакцинальної кампанії та будуть робити щеплення працівникам освіти, які не задіяні у проведенні ЗНО. Щеплення освітян будуть розпочаті, як тільки буде отримана вакцина.

 


Джерело: ztv.zp.ua/na

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
8
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)