На Пологівщині люди обурені якістю води, яка тече з їхніх кранів: чи вдасться цьому зарадити Есть видео

6 Вересня 2021 08:52  0  828

Події містаНа Пологівщині люди обурені якістю води, яка тече з їхніх кранів: чи вдасться цьому зарадити

Вода кольору апельсинового соку тече з кранів одного із сіл Пологівської громади. Жителі жаліються, що іржава вода у кранах доволі часте явище

 

Причина цього не в аварійних ситуаціях, пояснює голова Пологівської громади. За його словами, вода по всій території видобувається із свердловин і за стандартами не є питною, однак якщо у місті Пологи вода проходить процес знезалізнення та додаткову фільтрацію, то у сільській місцевості з цим проблема.

 

 

Вирішити проблему можна, встановивши спеціальну установку, що очищатиме воду від піску та заліза. Наразі таке обладнання запланували встановити у місті Пологи, а село своєї черги чекатиме ще роки зо два, бо коштів на все одразу немає. Обладнання дороговартісне. Остаточну ціну не підраховували, а залежить вона від кількості абонентів. До кінця року обіцяють принаймні провести такі розрахунки.

 

“Ми в стратегії розвитку нашої громади внесли покращення послуги з надання водопостачання. Включили як першочергову, на рівні з покращення медичних послуг. Я думаю, що ми обов’язково протягом року-двох дійдемо до питання встановлення станції обеззалізування, другого виходу в селі Пологи я не бачу”, – зазначив голова Пологівської міської територіальної громади Юрій Коноваленко.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)