На Пологівщині евакуювали освітян та учнів школи. Подробиці

7 Жовтня 2021 08:18  0  882

На районіНа Пологівщині  евакуювали освітян та учнів школи. Подробиці

У Федорівському закладі загальної середньої освіти вчителі та учні зі службою “101” відпрацювали “пожежу”

 

З метою запобігання виникненню надзвичайних подій, недопущення загибелі та травмування людей на пожежах, а також з метою навчання педагогів діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації у навчальному закладі, 6 жовтня в закладі освіти Пологівського району відбулись спільні тренування фахівців ДСНС та працівників місцевих пожежних команд.

 

Учасники відпрацювали навчальну евакуацію здобувачів освіти під час умовної пожежі. Після проведення відпрацювань здобувачам освіти провели демонстрацію пожежно-рятувальної техніки та детально розповіли про особливості професії вогнеборців.

 

Рятувальники надали методичну та практичну допомогу в організації несення служби працівникам МПО та провели інструктаж з штатним складом щодо організації та проведення оперативних заходів, дій під час виникнення, ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

 

Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації із навчальних закладів є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти.

 

ВІДЕО: https://www.facebook.com/FedorivkaOTG/videos/233220675531131/

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)