На теплових електростанціях 4 енергоблоки зупинилися через відсутність вугілля
17 Лютого 2021 13:37 0 383
У регіоні
Проблема нестачі вугілля на українських теплових електростанціях ще більше загострилася за минулу добу.
Про це свідчать дані міністерства енергетики, опубліковані в середу, 17 лютого.
Так, за 16 лютого на склади ТЕС і ТЕЦ надійшло 58,6 тис. т. вугілля всіх марок і за цю ж добу було витрачено 77,8 тис. т. Тобто запаси зменшилися ще на 20 тис. т.
Згідно із затвердженим урядом нормативом на ранок 17 лютого на складах ТЕС і ТЕЦ має бути 1,038 млн т. вугілля, а було тільки 414,4 тис. т.
За даними оператора об'єднаної енергосистеми НЕК "Укренерго", опублікованими 17 лютого, 4 енергоблоки вже довелося відключити від енергосистеми через відсутність вугілля, необхідного для їх роботи.
Це 2 енергоблоки Зміївської ТЕС, що входить в держкомпанію ПАТ "Центренерго" і 2 енергоблоки Запорізької ТЕС, що входить в ДТЕК Ріната Ахметова.
Крім того, ще 13 енергоблоків ТЕС раніше вже були зупинені на аварійний ремонт. Разом 17 енергоблоків ТЕС не можуть виробляти електроенергію в розпал опалювального сезону.
Джерело: gazeta.ua
Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber
Новини за темою
Останні новини