Чотири школи Пологівщини не готові до зими

7 Грудня в 10:07  0  803

АктуальноЧотири школи Пологівщини  не готові до зими

На минулій сесії Пологівської районної ради понад півгодини обговорень депутати присвятили проблемі підготовки навчальних закладів району до опалювального сезону. Про це перед депутатами звітував голова Пологівської РДА Артур Крупський. На сесії стало зрозуміло, що хоча опалювальний сезон вже розпочався, не всі школи району готові до нього. На це звернули увагу й самі депутати, поставивши голові запитання, чому «сани не готові з літа». Це питання розглядалося на сесіях протягом усього року, однак на сьогодні час втрачено, а проблема залишається.

 

За інформацією голови РДА, наприкінці вересня районна рада зі згоди депутатів прийняла рішення про передачу в оренду на 5 років котелень 13 шкіл району новій у районі компанії ТОВ «БК ЄВРОСТРОЙ», яка планувала взяти на себе обов’язки щодо опалення шкіл, згодом встановивши поруч модульні котельні. Пообіцяли вирішити питання з укладанням договорів у найкоротший термін і стати до роботи вже у жовтні. Однак на календарі - початок грудня, а роботи ще не почалися. За словами Артура Крупського, у зв’язку з оформленням юридичної документації товариства, на цей момент проект щодо встановлення модульних пунктів котелень не реалізований. Дають нову обіцянку: розпочати встановлення котелень з 20 грудня.


На сьогодні 13 шкіл опалюють залишками вугілля, паливом і сировиною рослинного походження, наданими благодійниками, а самі освітні заклади працюють на старих котлах. Угоду з ТОВ «Вугільна компанія «Оріон» уклали в останні дні листопада. Постачання обіцяють спершу в ті школи, де запаси закінчуються.


За завірянням голови РДА, на сьогодні температура у всіх закладах освіти відповідає санітарним нормам, а у Вербівській, Новокарлівській, Нововселівській, Інженернеській, Тарасівській, Шевченківській ЗОШ, Семенівському НВК і навчально-виробничому комбінаті опалювальний період проходить без проблем.


Зі зношеними котлами розпочали опалювальний сезон чотири школи району - ЗОШ І-ІІ ст. №6, Басанська, Григорівська та Федорівська. Процес опалення триває завдяки роботі лише одного котла. Резервний - не придатний до експлуатування.


Такі затримки обурили депутатів районної ради, які критично висловилися щодо роботи адміністрації та районної ради з цього питання.


Про деталі та нюанси читайте у останньому номері Газети від 6 грудня.

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)