Температуру дуже складно збити: лікар назвав десять симптомів мутованого штаму «Дельта плюс»

25 Жовтня 2021 16:15  0  1682

Здоров'яТемпературу дуже складно збити: лікар назвав десять симптомів мутованого штаму «Дельта плюс»

Лікар розповів, хто в групі ризику


Штам коронавірусу «Дельта» мутував – у нього з'явилися нові симптоми. Новий штам назвали «Дельта +», а з основних симптомів – висока температура до 10 днів. Про це розповів головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.

 

Особливості коронавірусу при штамі «Дельта» плюс:

Висока температура, яка може триматися понад 10 днів. Пацієнти намагаються її збити, а вона знову за кілька годин може повертатися і створювати значний дискомфорт для пацієнта.


Нудота, причому тривала, яка впливає на апетит. Пацієнт може нічого не їсти кілька днів, що призводить до втрати ваги та виснаження.


Виснажливий сухий кашель, який важко піддається лікуванню.
Біль у спині, іноді дуже сильний.


Діарея, причому може з'являтися не з першого дня захворювання.
Головний біль, який часто стає нестерпним.
Тяжкість дихання навіть при нормальній сатурації.


Швидке падіння сатурації у старших пацієнтів. Цей стан важко контролювати без можливості отримувати кисень, тому така велика кількість госпіталізацій.


Дуже стрімкий стрибок вгору показників ЦРП (ц-реактивний протеїн або білок) і феритину – за один або два дні при попередніх хороших показниках.


Без інструментальних обстежень (УЗД легенів, КТ легенів) і лабораторних аналізів лікаря дуже важко об'єктивно оцінити стан пацієнта. Часто аналізи в нормі, але є висока температура понад 10 днів, сатурація також може бути нормальною вище 94, але за кілька годин опуститися нижче 90. Рентген і прослуховування пацієнта часто є малоінформативними.


До групи ризику належать люди з надмірною вагою та цукровим діабетом, серцево-судинними захворюваннями, аутоімунними системними захворюваннями й алергіки.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
31
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)