"Мисливці за наркотиками": відтепер анонімно можна повідомити патрульних про знайдені наркотики та й про самих закладників

9 Листопада 2021 15:57  0  859

На Вкраїні та у світі"Мисливці за наркотиками": відтепер анонімно можна повідомити патрульних про знайдені наркотики та й про самих закладників

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму в своєму Telegram і розпочати діалог

 

Тепер можна анонімно у декілька кліків повідомити патрульних про знайдені наркотики та й про самих закладників.


Патрульна поліція розпочала роботу чат-боту DrugHunters у месенджері Telegram, за допомогою якого користувачі зможуть анонімно повідомляти про збут наркотичних речовин.

 

«З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників. Скористатися чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція», – повідомляє пресслужба Патрульної поліції.

 

oly

 

Для повідомлення про обіг наркотиків користувачі мають вказати:

- населений пункт,
- адресу, за якою побачили потенційного зловмисника,
- опис місця, де, на думку заявника, може бути «закладка» (труби, клумба, лавочка тощо). Крім того, користувачі зможуть надіслати геолокацію, а також фото й відеоматеріали з місця, де була приховані наркотики.


Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного «закладника», патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію, кажуть у поліції.

 

«Нагадуємо, що за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, є відповідальність, яка у залежності від обсягів збуту може бути як адміністративна, так і кримінальна», – зазначається у повідомленні. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
10
Сміх
7
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)