МОЗ пропонує нові санітарні норми для школи

1 Вересня в 07:35  0  649

ОсвітаМОЗ пропонує нові санітарні норми для школи

Відповідний перелік опубліковано на офіційному сайті міністерства


Міністерство охорони здоров’я публікує для громадського обговорення новий "Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти", який передбачає низку змін в організації шкільного навчання.

 

Відповідний перелік опубліковано на офіційному сайті МОЗ.

 

Серед змін, зокрема, передбачається встановлення тривалості виконання домашніх завдань: не більше години для учнів 3-9 класів, та 1,5 години – для учнів 10-12 класів. Для учнів першого й другого класів домашні завдання не рекомендовані

 

Також школи отримають можливість самостійно організовувати простір. Зокрема, планується скасувати нормативи відстані між партами, а в 1-4 класах пропонується облаштувати в приміщеннях місця для ігор та відпочинку.

 

Вчителям згідно з новими нормами нададуть свободу в використанні сучасних технологій – дозволять використання в навчальному процесі будь-яких мультимедійних пристроїв та можливості сучасного інженерного забезпечення. Однак після занять із застосуванням мультимедійних технологій передбачається проведення гімнастики для очей, а після уроку – гімнастичних вправ.

 

Також вводяться нові норми для харчування. Так, щоденне меню шкіл має включати щонайменше чотири страви, а калорійність обіду повинна складати близько 30% від добової потреби в енергії. Також передбачена можливість організації кейтерингу та чітке визначення допустимих норм кількості цукру та солі в стравах для дітей.

Нагадаємо, 30 серпня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун виступила за скасування традиції проведення шкільних лінійок на 1 вересня.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)