МОЗ хоче розширити перелік обов'язкових щеплень

4 Листопада в 08:58  0  119

Здоров'яМОЗ хоче розширити перелік обов'язкових щеплень

Йдеться, зокрема, про включення специфічної вакцини від менінгіту


Міністерство охорони здоров'я України розглядає можливість включення до національного календаря щеплень ще декількох вакцин. Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу відомства.


Йдеться, зокрема, про включення специфічної вакцини від менінгіту, а також вакцин від ротавірусної, папіломавірусної та пневмококової інфекцій.


«Питання включення специфічної вакцини від менінгіту та інших вакцин (пневмококової, ротавірусної, папіломавірусної) до національного календаря щеплень вивчається й має бути розглянуте окремо з урахуванням багатьох факторів», – зазначено в повідомленні.
МОЗ: Медреформу не запустять з 1 січня 2018 року


У відомстві наголосили на тому, що оскільки зараз ці вакцини, в тому числі й специфічна вакцина для профілактики менінгіту, не включені до національного календаря щеплень, вони не закуповуються за кошти державного бюджету, однак можуть бути придбані за рахунок місцевих бюджетів.


Водночас за кошти держбюджету закуповується hib-вакцина від гемофільної інфекції – вакцина від захворювань (включаючи менінгіт), збудником яких є Haemophilus influenzae (гемофільна паличка) типу b.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)