Батькам школярів дозволили заходити до приміщення школе. Але є умова

8 Вересня 2021 08:00  0  672

ОсвітаБатькам школярів дозволили заходити до приміщення школе. Але є умова

Батьки можуть заходити в приміщення школи за умов дотримання вимог протиепідемічної безпеки. Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

 

Уже не заборонено. Багато хто про це не знає. Справді, постанова Головного санітарного лікаря річної давнини від 23 серпня минулого року забороняла доступ батькам до школи. Але Постанова ж №4 від 23.04.2021 квітня цього року №50 дозволила батькам за умов дотримання вимог протиепідемічної безпеки заходити до школи, – заявив Горбачов.

 

За його словами, батьки – учасники освітнього процесу, тому вони мають право дивитися, що відбувається в школі. Проте він радить батькам не заходити до школи тоді, коли там є діти.

 

Подати звернення до директора школи: мовляв, хочемо зайти подивитися, як справи. Окей, добре. Давайте, дітей в школі не буде, після завершення занять – будь ласка. Але – не у величезній кількості, лише уповноважені від батьків. Будь ласка, маски, температурний скринінг – і ходіть, дивіться. Ви маєте на це право. Але щоб там дітей не було, – додав Сергій Горбачов.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)