Київстар, Vodafone і lifecell c 27 вересня відключать від зв'язку смартфони на Android

14 Вересня 2021 13:40  0  10186

На Вкраїні та у світіКиївстар, Vodafone і lifecell c 27 вересня відключать від зв'язку смартфони на Android

Абонентам українських операторів стільникового зв'язку Київстар, Vodafone і lifecell з 27 вересня 2021 року загрожує відключення. Блокування ініціювала компанія Google, яка оголосила, що смартфони з застарілою системою Android перестануть працювати.

 

Щоб не залишитися з 27 вересня без зв'язку і доступу до мережі Інтернет, українцям, а мова йде про більш ніж 250 тисячах абонентів Київстар, Vodafone і lifecell, необхідно якомога швидше вирішити питання в установкою нового програмного забезпечення на своїх смартфонах.

 

У Google вирішили, що версії Android від 2.3.7 і старше стали занадто уразливими для хакерів, тому вони будуть відключені. Користувачам, у яких встановлені дані версії Android, необхідно оновити ПО 3.0 і новіше. В іншому випадку, з 27 вересня можуть виникати помилки при введенні паролів, спробах увійти в обліковий запис Google і при використанні Gmail, YouTube, Google Maps.

 

Серед абонентів Vodafone власників смартфонів із застарілими версіями Android близько 130 тисяч. У Київстару - понад 100 тисяч подібних пристроїв, у оператора lifecell - 36 тисяч.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
7
Сміх
13
Жах
53
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)