Сьогодні буде найдовше за п'ять століть місячне затемнення

19 Листопада 2021 08:10  0  1920

На Вкраїні та у світіСьогодні буде найдовше за п'ять століть місячне затемнення

У період затемнень важливо бути особливо пильними й обережними у своїх рішеннях і вчинках


У п'ятницю, 19 листопада, буде часткове затемнення Місяця тривалістю майже 3,5 години. Явище буде найдовшим з XV століття, повідомляє пресслужба Московського планетарію.

 

Відзначається, що явище можна назвати майже повним місячним затемненням, бо майже весь Місяць зайде під тінь Землі, а більша частина сфери Місяця набуде червоного відтінку.

 

Часткове тіньове затемнення триватиме 3 години 28 хвилин (з 9:20 до 12:48 за часом Києва).

 

Наголошується, що в 11:04 за часом Києва настане максимальна фаза часткового затемнення, коли Місяць на 0,97 свого діаметра ввійде в земну тінь.

 

Як уточнили в Планетарії, затемнення Сонця та Місяця бувають кожні півроку. Сонце, Земля та Місяць у цей час вишиковуються в одну лінію. Коли посередині стає Земля, тоді жителі планети бачать місячне затемнення.

Коли Місяць заходить у конус тіні Землі і набуває червоного відтінку, це астрономічне явище називають повним затемненням. Коли ж Місяць занурюється в тінь нашої планети не до кінця, йдеться про часткове тіньове затемнення.

 

Що несе з собою місячне затемнення
Місяць – це емоції, і наш психічний стан в такі дні залишає бажати кращого. За статистикою лікарів, у період повного місяця виклики бригад швидкої допомоги відбуваються в рази частіше. Страждають, в основному, гіпертоніки і сердечники. Цікаво відзначити, що і дітей в дні повного місяця народжується більше, ніж в інші його фази. Більше буває різних надзвичайних ситуацій, побутових травм, пожеж, аварій на дорогах. Емоції у людей в такий період зашкалюють, наростає напруга і можуть проявитися фатальні помилки, як у випадку з Чорнобильською катастрофою, яка сталася через 33 години після місячного затемнення.

 

Як поводитися під час затемнення
У період затемнень важливо бути особливо пильними й обережними у своїх рішеннях і вчинках. Не приймайте важливих рішень, особливо якщо вони приймаються на емоціях і заздалегідь не продумані до кінця. Сплануйте за можливості тільки поточні справи. Не загадуйте бажання – зараз для цього не найсприятливіший час.

 

У коридорі затемнень доля нам дає ключі та підказки: звертайте увагу на події, що відбуваються, і сни, на те, з якими людьми буде вас зводити доля, які завдання і питання доведеться вирішувати. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)