В Україні збільшать виплати на дитину

24 Лютого в 09:35  0  943

На Вкраїні та у світіВ Україні збільшать виплати на дитину

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що держава має підвищувати виплати не за народження дитини, а за її догляд.

 

Про це він сказав в ефірі одного із телеканалів.

"Потрібно піднімати не за народження дитини, а за її догляд. Тобто платити премію, за те що ти народив, напевно не правильно", - зауважив він.

 

"Головна проблема, це догляд за дитиною до трьох років. Виплати, які в нас, трошки більше 800 гривень, вони є дійсно не достатніми. У попередні роки за першу дитину платили умовно кажучи 25 тисяч гривень, задругу - 50, третю - 75 тисяч. Це була неправильна практика. Тому що вона не стільки стимулювала процес догляду за дітьми, скільки - народили, взяли гроші, прикрі випадки. Це не правильно", - розповів Рева.

 

"А от тим, хто доглядає за дітьми, потрібно підвищувати виплати. Щоб стимулювати жінок народжувати. І не просто народжувати, а добре доглядати, виховувати.

 

Піднімати (виплати. - ред.) будемо, коли передбачимо ці кошти у бюджеті. Цього року робили бюджетний запит, його задовольнили лише частково. Починаючи з 19-го року, коли завершимо процедури із підвищенням пенсій, займемося соціальними виплатами більш плотно", - резюмував міністр.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)