Microsoft оновила логотип Windows та понад 100 іконок додатків

14 Грудня в 08:45  0  678

Ноу-хауMicrosoft оновила логотип Windows та понад 100 іконок додатків

Першими модернізації зазнали значки Office

 

Windows Microsoft оновила логотип своєї операційної системи Windows та значки для багатьох додатків зі складу ОС. Про це повідомляє портал ITC.ua.

 

"Це оновлення назрівало вже давно, і першими модернізації зазнали значки Office. На даний час Microsoft переробила понад 100 значків в рамках багатьох продуктів, додаючи нові кольори, матеріали й зовнішній вигляд", - йдеться в повідомленні.

 

Наголошується, що це частина глобальніших зусиль з модернізації програмного забезпечення і сервісів Microsoft відповідно до набору принципів Fluent Design. І як зазначають в компанії, в процесі редизайну іконок "ми зіткнулися з двома серйозними творчими проблемами".

 

По-перше, потрібно було "сигналізувати про інновації та зміни", зберігаючи при цьому знайомий клієнтам зовнішній вигляд. По-друге, потрібно було "розробити гнучку і відкриту систему проектування, щоб охопити цілу низку контекстів, залишаючись при цьому вірними Microsoft".

 

Microsoft оновила логотип Windows та понад 100 іконок додатків

 

Більшість змін значків не мають капітального характеру, а являють собою незначні корективи, які роблять іконки більш послідовними та гармонійними. Схоже, що Microsoft зосереджує частину своїх зусиль по проектуванню на усунення проблеми з іконками Windows. Річ у тому, що Windows 10 містить безліч погано поєднуваних значків, що проявляються в налаштуваннях і додатках. При цьому деякі старі іконки використовуються вже десятиліттями.

 

Windows 10X є частиною розв'язання цієї проблеми. Компанія показала злегка змінений логотип Windows в рамках свого анонсу Windows 10X на початку цього року. Версія Windows 10X призначена для пристроїв з двома екранами, і у неї навіть є нове меню "Пуск" і більше немає живих плиток.

 

Наявний логотип Windows, який використовується в Windows 8 та Windows 10, має плоский колір, в той час як новий логотип більше нагадує синій градієнт, кожна чверть якого відрізняється відтінком.

 

Microsoft також коригує інші галузі Windows 10X, включаючи способи швидкого доступу до панелі налаштувань, центру повідомлень та інше. Робота з іконками Microsoft і Fluent Design - це поступовий процес, який буде тривати протягом 2020 року.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)