Мертвих медуз та дельфінів з узбережжя Бердянська утилізувати не будуть

18 Травня 2021 20:57  0  1220

У регіоніМертвих медуз та дельфінів з узбережжя Бердянська утилізувати не будуть

Бердянські підприємці під час засідання комісії з благоустрою пляжів дізналися, що утилізувати мертвих медуз у разі “нашестя” їм доведеться самостійно.

 

Заступниця міського голови Бердянську Олена Божкова заявила, що ніхто на сьогоднішній день цим не займається, пише ПроБердянськ: “На територіях, які обслуговують комунальники, вони справляються самостійно. Те ж саме доведеться робити і вам”, – сказала вона.

 

Ясність вніс в.о. начальника Бердянського міськуправління госпродпотребслужби Юрій Русанов: «Медуза – це побічний продукт тваринного походження. А так, як це побічний продукт, він може утилізуватися тільки на спеціалізованих підприємствах. Найближче – в Токмаку, а утилізувати (своїми силами, – прим.) і закопувати – заборонено».

 

— Нехай самі розкладаються прямо на березі, тому що на заводі утилізувати, це такі кошти будуть! – підсумувала дискусію Олена Божкова, – Будемо готуватися до кращого розвитку подій.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
11
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)