Медики помічають нові симптоми коронавірусу

28 Вересня 2020 13:20  0  634

На Вкраїні та у світіМедики помічають нові симптоми коронавірусу

Коронавірус в Україні став агресивнішим.

 

У хворих виявляють подібні ознаки інфікування, водночас з'явилися й нові симптоми, повідомляє "Суспільне".

 

"Про зміну вірусу не можемо говорити, це наукова робота. Але ми бачимо, як змінюється клінічна картина у наших пацієнтів. Ті хворі, які надходили в березні, відрізняються від тих, які були в травні, і так далі. Зараз додалися нові симптоми", – розповіла завідувачка приймального відділення Харківської обласної інфекційної лікарні Світлана Молокова.

 

Лікарка стверджує, що раніше у пацієнтів спочатку з'являвся біль у горлі і слабкість, а потім піднімалася температура тіла.

 

Тоді у них з'являлася пневмонія. Але зараз до симптомів додався і нежить. Не завжди симптомом коронавірусу є температура.

 

"У серпні, ближче до вересня, з'явилися хворі, які говорили, що їх турбують нежить і загальні ознаки респіраторних інфекцій: першіння в горлі, нежить, іноді температура, іноді ні. Два-три дні – сухий кашель, потім продуктивний кашель та задуха", – розповіла Молокова.

 

За словами медиків, зараз пацієнти скаржаться на такі ж симптоми, як і при ГРВІ, а пізніше роблять тест і він показує Covid-19.


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
26
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)