Для водіїв змінять правила медогляду

6 Травня в 08:57  0  1263

АвтоМотоДля водіїв змінять правила медогляду

Українські водії будуть проходити медогляд по-новому


Щоб зменшити кількість аварій на дорогах України, змінять правила медогляду для водіїв за законами Євросоюзу.


- Це систематизація порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, - сказав Андрій Гаврилюк із Міністерства охорони здоров'я України.
У планах також створення загальнонаціональної бази даних, де буде вказаний стан здоров'я всіх автомобілістів і майбутніх водіїв.


- Пізніше розроблятимуть та реалізовуватимуть систему медичного обслуговування водіїв транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів, порядку проведення психофізіологічного обстеження та оцінки рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних характеристик, необхідних для безпечного керування транспортним засобом, - додав він.


В Україні зафіксована найвища смертність на дорогах серед всіх європейських країн. В Україні аварії - перша за поширеністю причина смерті людей віком від 15 до 24 років, друга - серед дітей віком від 5 до 14 років.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Мищенко-фасады-1.jpg

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)