“Масляна на добро. Чужих дітей, як і чужої біди, не буває,” - Євген Кулачек Есть фото

25 Березня 2021 08:58  0  2165

Знай наших“Масляна на добро. Чужих дітей, як і чужої біди, не буває,” - Євген Кулачек

Євгеній Кулачек - наш земляк, голова ГО “Спортивний клуб “Ті-Вар борцівська команда”, зараз живе та працює в Енергодарі. Важливою складовою життєвих принципів Євгенія є бажання за будь-яких обставинах допомогти тому, хто цього потребує.

 

У нашому місті чоловік прожив 25 років, навчався в ЗОШ №3, займався боротьбою в ДЮСШ, працював на Пологівському ОЕЗі. Невід'ємною частиною життя Євгена завжди був і є спорт. 15 років тому чоловік переїхав на постійне місце проживання до Енергодару, має люблячу дружину, надійну опору та підтримку у всіх починаннях, та двох синочків-близнюків Ярослава та Святослава. Наразі працює на Запорізькій АЕС майстром.

 

"Впевнений, якби до сьогодні жив у Пологах, багато корисного зробив би для нашого міста та людей, звісно, не сам, а з командою, з друзями. Це моя внутрішня потреба - творити добро."

 

Зі своєю командою активіст щедрий на добрі справи. Допомагати людям - головне кредо його родини. Якщо є хоча б маленька можливість допомагати - допомагай, значить це твоє покликання, головне - не бути байдужим до людської біди.

oly

 

Масляна - на добро
Четвертий рік поспіль Євген разом з вихованцями організовує свято Масляної, яке служить доброю платформою для благодійності. Кожне святкове дійство організовано для збору коштів тим, хто цього потребує. Цьогоріч захід відвідали кілька сотень енергодарців. У парку для них були організовані цікаві розваги, спортивні змагання і ярмарок.

 

Одним з перших заходів, організованим ГО "ТіВар", був ярмарок на Масляну, тоді збирали гроші на лікування 13-річному хлопчику Сашку Хорошевському, діагноз саркома. 

oly

 

“Ми не очікували, що, окрім наших борців, прийдуть і інші люди. Ідея була в тому, що наготуємо їжі і будемо її продавати, а виручені кошти підуть на благодійність. Відгукнулися всі, хто міг. І це означає, що небайдужі люди є серед нас. Потрібно тільки організувати й підштовхнути їх. Насправді, робити добро легко”, — розповідає Євген.

 

- Зазвичай Масляну святкуємо на території міського парку, розподіляємо обов’язки, хто що готує, окрема людина відповідає за проведення святкової програми. Наприклад, цього року я за власні кошти приготував 15 літрів глінтвейну. Минулого року готували плов, цьогоріч хлопці почастували гостей козацьким кулішем, на додачу насмажили млинці, приготували тістечка, гарячий чай та інші смаколики. Люди купують залюбки, адже розуміють, що кошти підуть на допомогу людям. Ідея програми - спрямувати дітей до занять спортом, крім того, тренери з боротьби організовують різноманітні конкурси. Загалом виходить повноцінний благодійний захід. До заходу долучаються підприємці, заохочують учасників конкурсів призами. Як кажуть: з миру по нитці - голому сорочка.

oly

 

В перший рік на святі Масляної вдалося зібрати 11 тисяч гривень для Сашка Хорошевського, на другий - 12,7 тисячі гривень для Назара Вовка. Наступного року допомагали Оксані Рязанцевій, у неї був виявлений рак шлунку, тому вирішили організувати збір коштів для неї, результат - 27 тисяч гривень.

 

Цьогоріч благодійний захід був організований на підтримку здоров'я двох людей: Сашка Хорошевського, в якого стався рецидив, та В’ячеслава Оверченка, діагноз - рак підшлункової. Його батьки вже почали продавати своє майно, оскільки йде багато коштів на лікування. Зібрали 20 тисяч гривень, розподілили кошти п'ятдесят на п'ятдесят між хлопцями.

(на фото передача коштів батьку В`ячеслава).

oly

 

- Багато людей знають мою життєву позицію, тому пишуть в особисті повідомлення з проханням про допомогу. Звичайно, хотілося б, аби всі, кому вдається допомогти коштами - одужували. Але життя є життя, бувають різні ситуації, і складні хвороби інколи поводять себе непередбачувано. На жаль. В планах - не зупинятися, нести добро в світ, долучати до команди небайдужих людей. Головне, пам’ятати: “Чужих дітей, як і чужої біди, не буває”.

 

Крім свята благодійності, постійно збираємо необхідні речі у дитячі будинки, лікарні, бійцям на передовій, людям, які того потребують за станом здоров'я.

oly

 

Декілька років тому учасниками ГО “Спортивний клуб “Ті-Вар борцівська команда” започатковано традицію загартування дітей та дорослих. Кожної суботи та неділі команда та всі бажаючі збираються на пробіжку, а потім на спільне загартування. Власне, навчають робити це правильно, пояснюючи сенс загартування. Таким чином, Євген Кулачек та його команда пропагандує і здоровий спосіб життя, і розширює коло своїх однодумців.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

25
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)