Зеленський: ВР має скасувати мораторій на продаж землі до 1 грудня

3 Вересня в 07:21  0  978

На Вкраїні та у світіЗеленський: ВР має скасувати мораторій на продаж землі до 1 грудня

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 15 вересня подати до парламенту проєкт державного бюджету на 2020 рік, а до 1 жовтня - законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення.

 

Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом уряду, Верховної Ради та правоохоронних органів, повідомляє Укрінформ.

 

- Внести на розгляд парламенту законопроєкт про державний бюджет України на 2020 рік, який має на меті стимулювання економічного зростання. Термін — до 15 вересня 2019 року, - зазначив Зеленський та призначив відповідальними за це прем'єр-міністра Олексія Гончарука і міністра фінансів Оксану Маркарову.

 

Крім того, президент доручив до 1 жовтня розробити та внести на розгляд парламенту законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасування мораторію на продаж землі.

 

При цьому глава держави зауважив, що ВР повинна ухвалити цей законопроєкт до 1 грудня цього року.

 

- Ніхто ні в кого не буде забирати землю. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист, у першу чергу, інтересів її власників, - запевнив Зеленський.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
3
Сміх
11
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)