Разом з негодою Україну накрила потужна магнітна буря

2 Грудня в 07:55  0  346

Здоров'яРазом з негодою Україну накрила потужна магнітна буря

На початку грудня Україну накрили потужні магнітні бурі


Так, повідомляється, що учора, 1 грудня, магнітосфера була збудженою. А вже сьогодгі, 2 грудня, очікується магнітна буря потужністю в 1 бал (рівень G1).

 

Бурі потужністю 1 бал здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

 

Що стосується впливу на людей, магнітні бурі рівня G1 як правило впливають на метеозалежних людей. Вони можуть відчувати слабкість, запаморочення і перепади настрою.

 

Крім того, у небезпеці можуть виявитися і люди з захворюваннями серцево-судинної системи і ВСД, відчувши погіршення самопочуття.

 

Відзначимо, що в дні магнітних бур не варто навантажувати організм надмірною фізичною активністю. Людям, які знаходяться в зоні ризику, варто дотримуватися спокою та уникати ситуацій, які могли б негативно вплинути на самопочуття.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)