У травні Землю накриє низка магнітних бур

1 Травня в 07:19  0  853

Здоров'яУ травні Землю накриє низка магнітних бур

Травень є одним з найбільш важких періодів щодо коливань сонячної активності і магнітних бур
Травень є одним з найбільш важких періодів щодо коливань сонячної активності і магнітних бур – цей місяць часто супроводжується погіршенням самопочуття і загостренням хронічних захворювань. Про це пише "Обозреватель".

 

Перший тиждень

Найбільш небезпечним вважається 5 травня, яке буде супроводжуватися слабкістю, апатією, дратівливістю, підвищеною втомлюваністю, нервозністю, сильними мігренню та загостреннями хронічних хвороб.

 

Друга декада

Бурі, що триватимуть, з 11 до 17 травня, принесуть метеозалежним людям загальне нездужання, проблеми з серцево-судинної, імунної, зорової та дихальною системами.

 

Третя декада

З 20 по 25 число, в цей час під негативний вплив потрапить психоемоційна сфера, рекомендується уникати стресів і більше відпочивати.

 

В кінці травня

Черговий магнітний сплеск очікується 28 числа і буде супроводжуватися помітним погіршенням загального самопочуття, яке найбільш виражене відчують маленькі діти і люди похилого віку.

Поліпшити самопочуття допоможе суворе дотримання режиму дня, повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі і позитивні емоції.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
8
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)