Магнітні бурі у червні: коли будуть найпотужніші метеоудари

2 Червня в 14:25  0  1267

Здоров'яМагнітні бурі у червні: коли будуть найпотужніші метеоудари

Магнітні бурі в червні будуть не такими тривалими і сильними, як у травні, і протягом першого літнього місяця очікується один, але сильний удар – 9 червня. Інші коливання будуть слабшими.

 

Перша магнітна буря вдарить вже в понеділок, 3 червня. Вона буде достатньо сильною, тому метеозалежним варто поберегти своє здоров'я.

 

Наступна хвиля очікується в період з 8 по 10 червня. 8 числа очікуються середні магнітні коливання, які можуть викликати головний біль і загальне нездужання.

 

9 червня буде дуже потужний удар і фахівці рекомендують у цей день не перенапружуватися, людям з хронічними захворюваннями тримати ліки під рукою, а всі важливі поїздки та заходи краще перенести на інший день. 10 червня будуть відчуватися наслідки сильного метеоудара і можливе підвищене емоційне напруження, слабкість і головний біль.

 

Потім настане перерва до 19 червня. В цей день також очікується сильна буря, яка пройде досить швидко. Проте стежити за здоров'ям необхідно: пити більше води, гуляти на свіжому повітрі і знизити напругу.

 

Кінець місяця також буде напруженим. З 27 по 29 червня буде ще одна метеохвиля, що сильно вдарить по здоров'ю людей. Можливі сонливість, безсоння, дратівливість, неуважність, головні болі і навантаження на серцево-судинну систему.

Під час сильних магнітних бурь українці можуть відчувати підвищене емоційне напруження. Наслідки збурень будуть відчутними і на наступний день.

 

Експерти радять під час магнітних коливань ретельніше стежити за харчуванням, пити більше води та не перенапружуватися.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
11
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)