Зелені мухи, спека, а м’ясом торгують! Есть фото

3 Серпня в 15:41  0  1935

Події містаЗелені мухи, спека, а м’ясом торгують!

Вже не будуть! До вересня. Так на запитання Газети щодо торгівлі м’ясом на сьогоднішньому четверговому ярмарку відповіли в Пологівській мерії. Як пам’ятаємо, через недотримання санітарних норм підприємцями, спеку та наявність мух минулого літа комісія міської ради заборонила торгівлю м‘ясомолочною продукцією. Пекельна спека розпочалася наприкінці липня. Незважаючи на це, м'ясо продовжують продавати відкрито на вулиці.

 

На цьому вже кілька разів робили акцент самі покупці, обурюючись тим, що пологівські продавці отруюють людей. Приїжджих реалізаторів на ярмарку останнім часом мало, хоча й вони можуть зрання заїхати з м’ясом чи молочкою, швидко розпродатися і поїхати.

 

Газета сьогодні відвідала ярмарок біля райповського універмагу. Якщо раніше територія була вщент забита прилавками з різноманітною продукцією, то сьогоднішній ярмарок був «ріденьким». Знайшли лише кілька прилавків з м’ясом та салом. І хоча у продавців і стояли поруч холодильники, більшість продукції знаходилась на прилавку, або на долівці у коробках.

 

- Так, на жаль, ми постійно боремося з такими нечесними продавцями, які привозять холодильні установки тільки для відводу очей. В холодильні камери вони кладуть тільки 20% продукції, а 80% залишається на прилавку у спеку, - розповідає Газеті заступник міського голові Сергій Колісник.

 

Сергій Анатолійович зазначає, що міська рада вже готує листа до Управління АПР, ініціюючи заборону на торгівлю на ярмарку м'ясо-молочною продукцією до вересня. Продукцію сільгоспвиробництва залишать.


Заступник міського голови відзначає, що незважаючи на постійні рейди комісією міської ради за участю представників ветеринарної служби продавці подовжують порушувати, ховають продукцію у холодильні установки, включають їх лише на час перевірки. Це ж стосується і місцевих продавців, які торгують забороненою продукцією «поки ніхто не бачить». Тож постає питання: можливо, рейди проводити частіше і суворіше підходити до перевірок? Правила мають бути одними для всіх: якщо на цьому місці і в цей час заборонено торгувати цією продукцією, то чому ж торгівля йде?


До речі, варто згадати, що під час рейдів з метою профілактики ботулізму в Пологах комісія виявила ряд порушень стосовно несвоєчасного проходження медогляду власниками торгівельних точок, відсутність на робочих місцях санітарних книжок, документів про постачальників, інше. Так, на думку приходить, що скуплятися в Пологах стає небезпечно для здоров’я. І спека, мухи та зіпсовані продукти тут вже не головний фактор.

 

Журналісти Газети не будуть забувати про цю тему і в ярмаркові дні спостерігатимуть за торгівлею м’ясом і молочною продукцією на відкритих ринках.

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)