МОЗ закликає Раду дозволити медичний канабіс

13 Липня 2021 10:38  0  347

На Вкраїні та у світіМОЗ закликає Раду дозволити медичний канабіс

Відповідний президентський законопроект сьогодні розглядатимуть у парламенті на позачерговому засіданні


Міністерство охорони здоров'я України закликає Верховну Раду прийняти законопроект президента Володимира Зеленського, який надає доступ хворим до медичного каннабісу і регулює його обіг в країні. Про це йдеться на сторінці МОЗ у Facebook.

 

"Легалізація канабісу в медичних цілях - це перш за все медичне питання, а не політичне! На кону - вирішення питання зменшення болю для тяжкохворих. Застосування лікарських засобів, що містять в своєму складі канабіс, дозволено в багатьох європейських країнах. Закликаємо народних депутатів України підтримати цей законопроект", - прокоментував звернення заступник міністра охорони здоров'я з євроінтеграції Олександр Комарида.

 

Як наголошується в повідомленні, на підставі клінічних досліджень вже акумульовано достатньо статистичної інформації, яка підтверджує, що конопля ефективна при лікуванні більш ніж 50 патологічних станів.

 

У МОЗ наголосили, що українські пацієнти потребують таких препаратів.

 

Нагадаємо, цього тижня Рада збереться на два позачергових засідання, одне з них відбудеться сьогодні. На порядку денному - п'ять законопроектів, серед яких зокрема документ про медичний канабіс.

 

Нагадаємо, законопроект Про внесення змін до деяких законів щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій і науково-технічній діяльності був зареєстрований у Верховній Раді 2 червня.

Наприкінці червня парламентський Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування підтримав цей документ.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)