Новий мобільний оператор може з'явитися в Україні

18 Травня в 06:54  0  1337

Ноу-хауНовий мобільний оператор може з'явитися в Україні

Наприкінці 2015 року LycaMobile почала консультації з НКРЗІ


Найбільший віртуальний мобільний оператор у світі LycaMobile готується увійти на український ринок.


За інформацією LIGA.net, нещодавно в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), відбулася зустріч, у якій брали участь як представниками цієї компанії, так і Укртелекому та "ТриМобу".


Зазначається, що LycaMobile планує підписати партнерську угоду з мобільним оператором Ріната Ахметова СКМ, який було створено на базі компаній Vega і ММДС, а також вихідців з life :).


До слова, у прес-службі Укртелекому наголосили, що компанія розглядає варіант розвитку "ТриМоб" (оператор мобільного зв’язку від Укртелекому, який також належить Рінату Ахметову – "24") у співпраці з LycaMobile, однак деталей перемовин не оприлюднили.


Крім того, підтвердив інформацію про зустріч і голова НКРЗІ Олександр Животовський.


- Їм потрібна консультація щодо формату співпраці. Точніше, щодо технічних і юридичних особливостей. В цьому і розбираємося, – підкреслив він.


Додамо, що наприкінці 2015 року LycaMobile почала консультації з НКРЗІ, однак так і не зуміла знайти партнерську мережу.


Довідка
LycaMobile – це повноцінний британський віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру та продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів (наприклад, на таких умовах компанія вже понад п'ять років співпрацює з британським оператором O2). В Україні віртуальними були такі популярні молодіжні бренди, як "Джинс" і Djuice.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)