В Україні заборонили робити люки і зливостоки на тротуарах

24 Листопада в 07:58  0  379

На Вкраїні та у світіВ Україні заборонили робити люки і зливостоки на тротуарах

Покриття пішохідних зон має бути неслизьким, гладким і без зазорів


В Україні з 1 вересня вступила в силу нова державна будівельна норма, яка забороняє встановлення приямків від люків і дощоприймачів на пішохідних зонах тротуарів при новому будівництві та реконструкції існуючих доріг.

 

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

 

"Ще одна норма безпеки для пішоходів - не допускається на тротуарах проектувати люки та дощоприймачі. Коли людина провалюється в люк, вона може зазнати серйозних травм. Я, наприклад, завжди розповідаю своїм дітям, що в жодному разі не можна наступати на люки і бути обережними. Однак бувають різні ситуації. Тому, щоб позбавити громадян від додаткової небезпеки, на місцях руху пішоходів тепер їх розміщувати не можна", - написав він.

 

За словами Парцхаладзе, згідно з новою ДБН, на пішохідній зоні тротуару не допускається встановлювати приямки від люків і дощоприймачів, тимчасові споруди, рекламні конструкції, дорожні огородження, опори, сходи і ганки будинків.

 

- Покриття пішохідних зон має бути неслизьким, гладким і без зазорів, а також, по можливості, відрізнятися від покриття інших зон тротуару кольором та/або матеріалом, – написав він.

 

Довідка


Державні будівельні норми (ДБН) - обов'язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідності з їх призначенням.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)