Незвичайні захоплення пологівчанок: Надія Нагурна - мама двох діток, яка стріляє з лука та стрибає на джамперах!

9 Квітня 2019 09:10  0  3990

Живемо вдомаНезвичайні захоплення пологівчанок: Надія Нагурна - мама двох діток, яка стріляє з лука та стрибає на джамперах!

Надія Нагурна - провідник у творчий світ майстерні «Добра глина», що допомагає людям відчути атмосферу та красу глиняної справи, отримати насолоду від неперевершених виробів талановитих майстрів та доторкнутися до ремесла, яке називається гончарство. 27-річна Надія, мама двох діток, має незвичайне хобі - стрільба з лука.

 

Таким чином можна не тільки активно провести вільний час, а й доторкнутися до історії, відчути себе Робіном Гудом. З луком в руках відчуваєш себе справжнім мисливцем або доблесним лицарем.

 

Спочатку цим видом спорту зацікавився чоловік Надії, Андрій. Жага до стрільби з лука прийшла до нього через комп'ютерні ігри. У грі він був найкращим лучником, і ця роль йому подобалась. Згодом з'явилося бажання відчути себе лучником зі справжньою “зброєю” в руках.

 

Придбав лук, почав займатися самотужки. За короткий час навчився вправно стріляти по мішеням. Згодом перейняла чоловіче вподобання і Надія.

 


Коли подружжя чекало на народження другої дитини, їм вперше запропонували взяти участь у змаганнях зі стрільби з лука. В силу обставин змушені були відмовитись, але не від любові до цього виду спорту. Стрільба з лука - улюблений вид відпочинку і розваги молодої сім'ї.

 

Спочатку спостерігала за процесом. Коли народився синочок, наважилася взяти блочний лук до рук, через кілька днів спробувала стрельнути. Така міць в руках, відчуваєш себе справжнім воїном! Це і задоволення, і відповідальність. Жінці потрібна неабияка вправність аби натягнути тетиву лука та втримати його в руках. Важливо дотримуватися і техніки безпеки.

 

На думку Надії, подібне захоплення до вподоби донечці Софійці. Дівчинка із задоволенням спостерігає за татом та мамою, коли вони виходять з луком в руках на подвір'я позмагатися у стрільбі.

 

Поки що подружжя обмежується стрільбою з лука на природі та вдома по мішеням, але вже мріють разом побувати якщо не на професійних, то хоча б на любительських змаганнях. Для цього готові пройти професійні навчання. А Надія мріє придбати жіночий професійний лук.

 

Окрім стрільби з лука, Надія захоплюється стрибками на джамперах.

 

Стрибання дарує незабутні відчуття. Це такий собі прогресивний аналог "ходуль". Вони не тільки дозволяють "спостерігати зверхньо" за оточуючими, а й швидко бігати, стрибати на кілька метрів вгору і крутити сальто.

 

Надія мріє про відкриття спортивного комплексу у місті, де б шанувальники оригінальних видів спорту змогли б зустрічатися і влаштовувати родинні змагання.

 

Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
9
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)