Україна планує скасувати перехід на літній і зимовий час – ЗМІ

5 Вересня в 06:57  0  607

На Вкраїні та у світіУкраїна планує скасувати перехід на літній і зимовий час – ЗМІ

Питання буде порушене в разі схвалення відповідного рішення європейцями


Уряд України наслідуватиме Європейський Союз у разі схвалення останнім рішення щодо скасування переходів на літній і зимовий час. Про це повідомляє DT.ua з посиланням на Мінекономрозвитку.

 

Наразі в Україні діє другий часовий пояс із щорічним переведенням годинникової стрілки в останню неділю березня на годину вперед і в останню неділю жовтня на годину назад. Це визначено постановою Кабміну ще в 1996 році та відповідає порядку обчислення часу на території Євросоюзу. Разом із тим в Мінекономрозвитку нібито відсутнє "економічне обґрунтування щорічного переходу на літній час і інформація про зменшення споживання електроенергії при переході".

 

"Україна взяла курс на євроінтеграцію, яка передбачає імплементацію європейського законодавства. Існуючий на території України порядок обчислення часу є оптимальним, узгодженим з міжнародною практикою обчислення часу. Він сприяє адаптації всього спектру міжнародних економічних, культурних та інших відносин, відповідає її географічному положенню. Враховуючи викладене, у разі прийняття ЄС рішення про скасування переходу на літній час, Мінекономрозвитку звернеться до Кабміну щодо можливості внесення відповідних змін в порядок", - цитує видання інформацію з міністерства.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)