У листопаді українцям видадуть премії за економію

5 Вересня в 07:05  0  638

На Вкраїні та у світіУ листопаді українцям видадуть премії за економію

Щоб мотивувати українців економити, Кабмін ввів матеріальне заохочення


В Україні субсидіантам до кінця листопада видадуть "премії" на суму до 695 грн. Це заохочення для тих, хто витрачав менше норми.

Субсидії призначають на комунальні послуги в межах соціального нормативу споживання. І якщо витрачати менше, то в кінці сезону зекономлені кошти списують і повертають до бюджету. Але, щоб хоч якось мотивувати українців зі "знижками" економити комуналку, Кабінет міністрів ввів для них матеріальне заохочення.

 

"Суми невикористаної завдяки економії житлової субсидії на оплату природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, яка не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт*год електроенергії, повертається домогосподарству", - йдеться в постанові.

 

Тобто гроші дадуть не всім економним пільговикам, а тільки тим, хто опалює свої будинки і квартири електроенергією або газом. Також важливо відзначити, що гроші будуть рахувати виходячи з вартості 100 кубів газу або 150 кВт*год електроенергії станом на травень поточного року. Тобто навіть якщо в жовтні злетить тариф на газ, заплатять все одно не більше 695 грн. Ті, хто використовує електроопалення, отримають всього 174 грн.

 

У минулому році, як повідомив віце-прем'єр Павло Розенко, гроші видали 1,7 млн сімей. Бюджету такі премії обійшлися приблизно в 1,2 млрд грн. Важливо, що дадуть кошти тільки тим, хто до 1 вересня написав заяву в органи соцзахисту з проханням нарахувати їм "премію за енергоефективність".

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)