Святкові лінійки ніхто не відміняв Есть фото

25 Травня в 19:01  0  1566

ОсвітаСвяткові лінійки ніхто не відміняв

Мережа переповнена інформацією про непотрібність урочистих святкових лінійок біля школи за будь - якої погоди. На обговорення та анкетування поставлені поставлені подібні запитання. Думки батьків розділилися.

 

На Пологівщині, в кожній школі сьогодні відбулися урочисті привітання за старими традиціями, проте, за словами дирекції деяких шкіл, вони отримали певні рекомендації, які свідчать про те, що тривалість урочистостей під сонцем можна суттєво скоротити, а проведення поздоровлень та святкових привітань продовжити в класних кімнатах.

 

За словами начальника відділу освіти Пологівської РДА Людмили Дорофєєвої,
кожна школа зараз має певну автономію. При вирішенні організації урочистостей на свіжому повітрі, керівники та організатори заходів мають враховувати погодні умови.

 

Сьогодні в кожній школі проходили урочисті заходи, присвячені останньому дзвонику. Дітей вітали представники шкільного самоврядування.

 

Головна увага сьогодні була прикута до випускників, яких за інформацією з РДА, цього року 180, а ще 312 дев'ятикласників. Серед випускників Пологівщини на отримання золотих медалей “За високі досягнення у навчанні” претендують 16 випускників, срібних медалей “За досягнення у навчанні” - 2, на отримання свідоцтва про базову середню освіту (9 клас) з відзнакою - 17. Якість освіти має підтвердитись результатами ЗНО (11 клас) та ДПА (9 клас). Тож усіх поздововляємо зі святом, а випускникам бажаємо успіхів та удачі!

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)