Ще один мобільний оператор в Україні вирішив підняти ціни

13 Лютого в 07:00  0  822

Ноу-хауЩе один мобільний оператор в Україні вирішив підняти ціни

Мобільний оператор Lifecell з 15 лютого підвищує тарифи на свої послуги

 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

За даними оператора, дія тарифів 3G+ Свобода S, M, L цього тижня буде припинена, їхні абоненти будуть переведені на більш дорогі тарифні плани: Абсолютна Свобода S, 3G+ Свобода і Абсолютна Свобода L. Зазначені тарифи надають абонентам більший обсяг послуг, проте їх вартість на 25 грн вища.

 

Абоненти, які зараз обслуговуються за тарифами пакету послуг S (750 хвилин на всі номери по Україні і 2 ГБ інтернету за 60 грн) будуть переведені на новий тариф Абсолютна Свобода S (7 Гб інтернету і відеотрафіку і 750 хв. на всі номери за 85 грн).

 

Користувачі пакету послуг M (5 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 100 грн) будуть обслуговуватися на нових умовах тарифу 3G+ Свобода (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 125 грн).

 

Абоненти тарифу 3G+ Свобода L (10 Гб інтернету і 750 хв на всі номери за 175 грн) отримають тариф Абсолютна Свобода L (10 Гб інтернету і 10 Гб відеотрафіку за 200 грн).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)