Президент не підтримав петицію про легалізацію зброї

7 Вересня в 08:03  0  682

На Вкраїні та у світіПрезидент не підтримав петицію про легалізацію зброї

Легалізацію обігу в державі зброї президент називає передчасною


Володимир Зеленський не підтримав ідею запровадити вільний обіг зброї. Про це йдеться у відповідіна електронну петицію, опубліковану на офіційному інтернет-представництві президента України.

 

22 травня на сайті президента була зареєстрована петиція з вимогою врегулювати обіг зброї, яка набрала необхідні для розгляду главою держави 25 тисяч підписів. Автори петиції вимагали запровадити вільний обіг зброї для самозахисту.

 

6 вересня було опубліковано відповідь президента. Зеленський вважає передчасною таку ініціативу через бойові дії на Сході, військово-політичну ситуацію та рівень безпеки в державі. Зеленський подякував авторам петиції та тим, хто її підписав та пообіцяв направити на розгляд Комісії з питань правової реформи.

 

"Зважаючи на визначену Конституцією України найвищу соціальну цінність - людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та ураховуючи необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу в державі зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана", - йдеться у відповіді на звернення.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
1
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)