Нова пошта відправила жителю регіону посилку у величезній дерев'яній "труні" Есть фото

27 Жовтня 2021 10:09  0  28956

У регіоніНова пошта відправила жителю регіону посилку у величезній дерев'яній "труні"

Найпопулярніша фірма-перевізник на власний розсуд вибирає упаковки для посилок. Часто вони не відповідають розміру вмісту та значно підвищують вартість доставки

 

Мешканець Мелітополя Костянтин Тарасов був неприємно здивований ціною пересилання лобового автомобільного скла, яке він замовив у Полтаві. Заплатити довелося трохи менше вартості самого товару – 750 грн. Коли чоловік побачив посилку, зрозумів чому - скло завширшки близько півтора метра приїхало у величезній дерев'яній скриньці.

 

"Шановна Нова пошта!"
А поясніть мені, будь ласка, таку річ –
Кілька днів тому я купив автомобільне скло вагою 10.5 кг. За транспортування його із Полтави я заплатив 750 гривень. Розмір цього скла від легковика та труни, в якій воно приїхало, ви бачите на фото. У труну можна було покласти рояль і зверху сісти самому. Вважаю, що не один я купую автоскло і можна було б оптимізувати процес, а не впарювати клієнтам продаж за переміщення повітря. Щоб ви розуміли, ціна ваших послуг практично дорівнює вартості речей, які ви перевозите в такий вкрай цінний спосіб. Я цим дуже незадоволений і залишу ці фотографії, щоб люди могли подивитися на те, з якою неповагою ви ставитеся до грошей своїх замовників, - пише в соцмережі мелітополець.

 

oly

 

oly

 

oly

 

oly

 

У коментарях відгукнулися й інші незадоволені клієнти "Нової пошти". Вони відзначають, що співробітники фірми часто нав'язують додаткові послуги, щоб заробити на упаковці.

 

oly

 

 

 

 


Джерело: ria-m.tv/news

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
13
Сміх
27
Жах
117
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)