Куди пологівці можуть поїхати на вікенд. Цікава місцина як для дорослих так і для дітей Есть фото

18 Травня 2021 09:48  0  949

У регіоніКуди пологівці можуть поїхати на вікенд. Цікава місцина як для дорослих так і для дітей

Пуми, гієни, шотландські корови: в бердянському зоопарку "Сафарі" показали нових тварин... Тож пологівцям тепер точно є куди податися на вікенд. Діти будуть в захваті, перевірено на власному досвіді, а дорослі зможуть здобути нову порцію гарний вражень та емоцій.

 

Колекція тварин бердянського зоопарку "Сафарі" поповнилася новими видами. Тільки в цьому році тут народилося понад 50 видів, крім того, деякі тварини приїхали з інших країн.

 

Регіональні ЗМІ пишуть, як працівниця зоопарку, Кіпер Олена виносить в руках двох дитинчат карликової мавпочки "Жоффруа". Малюкам всього три тижні і вони важать 55 грамів. Від крихт відмовилися батьки (в природі самки і самці носять на собі своїх дитинчат, але тато цих малюків відмовився від цих обов'язків, потім залишила крихт і мама) і співробітники зоопарку виходжують їх самостійно.

 

Карликові мавпочки їдять кожні три години, їх годують дитячою сумішшю зі спеціальною піпетки. Малюків можна взяти на руки, не дивлячись на крихітний зріст і вагу у них дуже чіпкі кігтики.

 

Крім ігрунок кіпери виходжують і дитинча павіанів - тримісячну "Фею". Вона прожила в зграї близько місяця, але потім на неї агресивно стали реагувати інші члени зграї. Щоб дитина не затоптали, співробітники зоопарку забрали її і тепер також виходжують самостійно.

 

"Тварин щороку багато народжується: носухи, єноти, білі тигри, карликові примати - видів 50 вже народилося. Крім того, приїхали нові тварини: пуми, смугасті гієни і шотландський худобу ", - розповідає під час екскурсії по "Сафарі" його засновник і власник Ігор Кальченко.

 

Гієни живуть в новому просторому вольєрі. У бердянському зоопарку це тварина з'явилася вперше.

 

"Спочатку ми хотіли взяти плямистих гієн, але вони видають специфічний запах і ми поміняли на смугастих. Самцеві 6 місяців, а самці - 5. Вони зараз адаптуються до вулиці. Літня температура їм підходить, але взимку - вони будуть жити в зимниках ", - говорить Кальченко.

 

В окремих вольєрах живуть ще одні нові постояльці - пуми. Дикі кішки приїхали в грудні: самцеві 5 років, а самці - 2,5 року. Співробітники зоопарку вже спробували організувати знайомство хижакам, але кохання з першого погляду не вийшло і їх розсадили. Через деякий час пум познайомлять повторно, але жити вони будуть окремо. Ігор Кальченко каже, що в природі все хижаки, крім левів, живуть поодинці.

 

У колекції "Сафарі" зібрані всі 14 видів папуг-нерозлучників. Також є один з найбільших представників попугаєподібних - Ара.

 

В окремих просторих вольєрах живе сім'я шотландських поні. Менше місяця тому тут народилося дитинча. Кальченко каже, що поні такого забарвлення народилася вперше.

 

В ході екскурсії підходимо до вольєру, де живуть нові і дуже рідкісні тварини - шотландська худоба.

 

"Це пара: самцеві 6 місяців, самці - 5. Унікальну тварина часів мамонта, не боїться холоду. До -40 градусів вони сплять на землі, їм укриття не потрібно. До нас приїхали взимку ", - відзначає Ігор Кальченко.

 

Поповнення буде і у пеліканів. Гніздо, висота якого більше метра, оберігають обоє батьків.

 

Всього в колекції бердянського зоопарку налічується 470 видів рослин і 130 видів тварин. За всім тваринним світом взимку доглядає 40 осіб, влітку - 75.

 

У минулому році через карантин зоопарк довгий час не міг приймати відвідувачів, в цьому році власники "Сафарі" сподіваються, що вірус ослабне і не стане перешкодою для роботи.

 

Якби не карантин, я б розчинився зараз десь в Європі і укладав би контракти з обміну або купівлі тварин ", - зізнається Кальченко і додає, що побував в 250 зоопарках Європи.

 

"Протягом двох років ми хочемо написати книгу про тварин бердянського зоопарку. Вже над нею працюємо ", - підсумував Ігор Кальченко.

 

Бердянський зоопарк відкрився в 2009 році, має звання "Кращий зоопарк України", а також є єдиним приватним зоопарком України, який входить в Євразійську регіональну асоціацію зоопарків і акваріумів.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)