КСУ скасував статтю про незаконне збагачення - ЗМІ

27 Лютого в 06:53  0  612

На Вкраїні та у світіКСУ скасував статтю про незаконне збагачення - ЗМІ

Суд визнав неконституційною статтю

Кримінального кодексу про незаконне збагаченн

 


Конституційний суд України визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення, так як її положення порушують презумпцію невинуватості. Про це з посиланням на джерело в суді повідомляє у вівторок, 26 лютого, агентство Інтерфакс-Україна.

 

Зокрема, зазначено, що суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення) у зв'язку з тим, що її положення не відповідають принципам верховенства права і презумпції невинуватості.

 

"Такий висновок мотивований тим, що норми кримінального законодавства повинні бути ясними і недвозначними, адже в результаті притягнення до кримінальної відповідальності можуть бути обмежена свобода людини та інші її конституційні права і свободи", - йдеться в повідомленні КСУ. У суді також зазначають, що законодавча конструкція зазначеної статті КК "допускає звинувачення, засновані на припущеннях".

 

Крім того, вона включає в себе розпорядження, які регламентують процес доведення, хоча це відноситься до сфери кримінального процесуального законодавства, пояснили в судовій інстанції. Згідно з розкладом КСУ, засідання за статтею 368-2 дійсно мало відбутися 26 лютого.

 

Однак прес-служба суду не підтверджує і не спростовує інформацію про результати засідання, поки рішення не буде оприлюднено. Очікується, що офіційно рішення суду повинно бути опубліковано 27 лютого.

 

Комментировать

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
1
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)