Специфіка використання кріплення в різних сферах

25 Жовтня 2020 11:14  0  825

Живемо вдомаСпецифіка використання кріплення в різних сферах

Кріплення — виріб, що використовується в побуті та промисловості для створення різних з'єднань. Сюди відносять найрізноманітніші металовироби: від класичних болтів і гайок до більш оригінальних і специфічних шпильок, гаків, заклепок. Найчастіше, говорячи про кріплення, мають на увазі деталі з метричної різьбою. Саме вони є найбільш поширеними як на українському, так і на світовому ринку.

Де використовують метричні кріпильні вироби

Метричні кріплення використовуються в різних областях людської діяльності — без них не можна уявити складання автомобілів або побутової техніки, будівництво будинків і виробництво меблів. Гайки, шурупи, болти необхідні для з'єднання металевих, дерев'яних, пластикових елементів в єдину конструкцію. Чим більше об'єкт, тим більша кількість метизів потрібна для роботи. Не тільки великі компанії, а й окремі монтажні бригади замовляють кріплення оптом, розуміючи, які обсяги можуть знадобитися.

У промисловості використовують кріплення, виготовлені з міцніших матеріалів, ніж побутові металовироби. Це пояснюється підвищеними навантаженнями і термінами експлуатації конструкцій. При роботі з електротехнічним обладнанням необхідні термостійкі вироби. Вони повинні витримувати тривалий вплив підвищених температур. Такі ж правила актуальні і для метизів, що застосовуються в інших умовах.

Що впливає на вартість виготовлення кріплення

Якщо ви уважно подивитесь на ринок кріпильних виробів, що реалізуються в Україні, то помітите, що деякі схожі зовні металовироби можуть сильно відрізнятися в ціні. Це викликано декількома факторами:

  • країною виробництва;
  • складністю виготовлення;
  • якістю матеріалів;
  • наявністю покриття;
  • розмірами партії.

Імпортні вироби коштують дорожче вітчизняних, а кріплення оптом обійдеться дешевше роздрібного продажу. Особливу роль відіграє стандартизированность продукції. Великі заводи випускають металовироби, виконані згідно ГОСТ і DIN великими партіями, що дозволяє мінімізувати вартість окремої одиниці. Якщо ж вам потрібен болт або шуруп нестандартних розмірів або кроку різьблення, доведеться звертатися до більш дрібних виробників, і цінник виросте. Ось чому експерти рекомендують застосовувати найзвичайніші кріплення і купувати їх великими партіями. Так ви зможете уникнути переплат.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)