Компослуги знову відключатимуть за борги

26 Серпня 2021 11:16  0  750

На Вкраїні та у світіКомпослуги знову відключатимуть за борги

В Україні знову дозволили відключати населення від комунальних послуг за борги

 

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення приєднання до електричних мереж" 19 серпня підписав президент Володимир Зеленський, пише ExPro. Зміни до законодавства набули чинності 20 серпня.

 

"На період карантину та впродовж 30 днів із моменту його скасування заборонено не надавати житлово-комунальні послуги громадянам у разі заборгованості", - ідеться в повідомленні.

 

Заборона відключати від послуг споживачів за борги тепер діятиме лише за умови червоного рівня епіднебезпеки в регіоні, а також упродовж місяця після скасування обмежень червоної зони.

 

На час дії карантину ще забороняють штрафувати за несвоєчасну оплату за житлово-комунальні послуги, а також примусово виселяти боржників із належного їм житла під час виконання судових рішень щодо стягнення заборгованості.

 

За комунальні послуги українці заборгували понад 66 млрд грн. Найбільші борги за газ - 25 млрд грн. За тепло й воду винні понад 21 млрд грн. За централізоване водопостачання та водовідведення борги сягнули понад 6 млрд грн. За розподіл електроенергії заборгували 7 млрд грн.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)