За якістю повітря в Запорізькій області будуть стежити автоматизовані пости: що це таке

10 Серпня 2021 13:43  0  564

У регіоніЗа якістю повітря в Запорізькій області будуть стежити автоматизовані пости: що це таке

У Запорізькій області в майбутньому з'являться автоматизовані станції моніторингу повітря. Їх створять у всіх містах області, крім Запоріжжя. Чому так, розповідаємо далі.

 

В облдержадміністрації повідомили, що тендер на розробку Програми виграв "Центр оцінки екологічних ризиків". Центр визначить локації, де будуть розташовані автоматизовані пости спостереження за якістю повітря.

 

Пости повинні будуть відповідати європейським нормам. В тому числі, враховувати транспортні та промислові навантаження на атмосферу.

 

Зараз проводиться ранжування джерел забруднення за обсягами викидів в районах Запорізької області.

 

Фахівці проведуть моніторинг якості повітря по всім районам області крім Запоріжжя. Обласний центр є агломерацією, тому тут потрібна розробка окремої програми моніторингу.

 

Раніше стало відомо про те, що Запоріжжя зайняло дев'яте місце в антирейтингу по чистому повітрі. Найбільш екологічно чистим промисловим містом за підсумками 2020 виявилися Горішні Плавні в Полтавській області.

 


Джерело: inform.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)