Повний курс вакцинації не у всіх освітян. Коли на Пологівщині розпочнеться офлайн навчання для учнів усіх класів?

17 Листопада 2021 08:29  0  1142

ОсвітаПовний курс вакцинації не у всіх освітян. Коли на Пологівщині розпочнеться офлайн навчання для учнів усіх класів?

Освітні заклади територій, що перебувають у “червоній” карантинній зоні, мають очне навчання тільки для учнів початкової ланки. У звичному режимі працюють також дитячі садки. Поки Запорізька область і Пологівщина в її числі продовжує знаходитися у цій зоні, учні 5 - 11 класів навчаються дистанційно.

 

Тільки за умови проходження повного курсу стовідсоткової вакцинації всіх працівників, освітній заклад може проводити очну форму навчання для учнів старших класів.


У Пологах процес відновлення роботи навчальних закладів відтягується. Адже необхідно дотримуватися термінів між першою та другою вакцинацією працівників закладів.

 

Які заклади освіти вже працюють офлайн та хто наступний?

Станом на 15 листопада очно працюють Пологівська ДЮСШ, Семенівський ліцей і Пологівський НВК.
Як повідомив Газеті начальник відділу освіти Пологівської громади Сергій Бандурко, з 11 листопада відновив свою роботу НВК. 17 листопада очікується, що запрацює Вербівська школа. А до кінця листопада до очного навчання долучиться ще й Пологівський ліцей №4.

 

За оптимістичними прогнозами начальника відділу освіти, всі інші заклади освіти мають запрацювати на повну вже до кінця грудня 2021 року.

 

За умови переходу території до більш лояльної карантинної зони, де вакцинація має складати 80 відсотків працівників, одразу всі школи почнуть працювати у звичному режимі.


Всі невакциновані пологівські працівники освіти відсторонені від роботи. Раніше ми писали, що з 8 листопада, відповідно до постанови Кабміну, у Пологівській громаді від роботи відсторонили 43 працівників освітянської сфери. За даними відділу освіти, на роботу не вийшло 22 працівники закладів загальної середньої освіти, 17 працівників закладів дошкільної освіти і 4 працівники закладів позашкільної освіти.


По Україні

Наразі в Україні учні понад 3 тисяч шкіл навчаються дистанційно. Багато батьків незадоволені форматом і організацією дистанційки. Тому в Міносвіти пояснили, яким має бути онлайн-навчання у школах.


У МОН наголосили, що школи мають організаційну та юридичну автономію, тож під час надзвичайних обставин чи карантину заклад освіти за рішенням педради може організувати дистанційку.


У МОН пояснили, що під час дистанційки мають враховуватись інтереси учнів. Зокрема, головними вимогами є:
– регулярна взаємодія вчителів з учнями;
- створення умов для участі у заняттях учнів з особливими освітніми потребами;
- відстеження результатів навчання учнів та надання їм підтримки;
- використання телефонів або пошти для учнів, які не мають змоги навчатись онлайн.


У Міносвіти зазначили, що онлайн-навчання має відповідати державним стандартам освіти, а умови повинні бути – безпечними, нешкідливими та здоровими. Водночас через дистанційку не потрібно перевантажувати учнів.


Санітарний регламент для шкіл визначає такий час на домашні завдання:
- не більше 1 години у 3 – 5 класах;
- 1,5 години у 6 – 9 класах;
- 2 години – у 10 – 11(12) класах;
– учням 1 – 2 класів домашнє завдання взагалі не задається.


“Важливим є дотримання санітарно-гігієнічних вимог, зокрема щодо обсягу та форм подання навчального матеріалу, завдань для самоперевірки та оцінювання, а також недопущення перевантаження під час роботи за комп’ютером, – наголосили у відомстві.


Якщо у батьків є питання щодо якості дистанційного навчання дітей, то, за словами МОН, треба звертатися до директора школи або відповідного органу управління у сфері освіти, якому підпорядковується заклад.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
2
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)