Кольоровий тиждень в "Буратіно". Діти в захваті... Есть фото

16 Липня 2021 13:58  0  1208

ОсвітаКольоровий тиждень в "Буратіно". Діти в захваті...

З початку тижня в дошкільному закладі "Буратіно" розпочався проект під яскравою назвою - "Кольоровий тиждень"

 

Його метою є створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини. Кожний день був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз, наприклад "Понеділок – день зелений, ніжний, лісовий, приємний" або ж "Вже вівторок. День червоний. Він яскравий і святковий"...

 

Щодня коридори та групи закладу оформлялися повітряними кульками відповідного кольору і дитячими малюнками того ж кольору. Відповідно до теми дня, в кожній віковій групі  проводилися веселі та розвиваючі заходи: ігри, пісенні розваги, змагання, танці.

 

Обов'язковою умовою проведення "Кольорового тижня" була відповідність кольору одягу дітей та працівників дитячого садка - кольору дня.

 

Щодня діти з захватом готувалися до кольорових днів. За словами батьків, досить цікаво й приємно було спостерігати за захопленою підготовкою дітей до кожного дня. Малюки самостійно обирали вдома вбрання: синє, жовте, зелене, червоне, кольорове, а батьки звичайно мали справу з  надуванням повітряних кульок.

 

Настрій задавався з ранку як у дітей, так і в батьків. А забираючи дітей ввечері з садочка діти з задоволенням ділилися враженнями насиченого кольорового дня.

 

Діти щасливі - це найголовніший результат проекту!

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)