Це я - ваш колектор. Чекайте на мій візит

17 Березня в 14:23  0  1118

АктуальноЦе я - ваш колектор. Чекайте на мій візит

Уявіть ситуацію: пологівчанка Марія ні разу в житті не брала кредит, проте на її мобільний зателефонував представник колекторської служби та в грубій формі сказав, про те, що в разі не повернення Марією певної суми заборгованості, вони (колектори) завітають у гості та піддадуть опису все майно господині.


Пані Марія не знає що робити - вона боїться залишатися сама вдома, здригається від дзвінка у двері та боїться “позору на всі Пологи”, бо, як каже “я ні в чому не винна, кредиту не брала і заборгованості не маю.”


Ми запитали про шляхи вирішення даної проблеми у керуючого “Креді Агріколь Банк” Володимира Голушко:


“Колекторська організація скуповує проблемні кредити у банків за заниженими цінами і на різниці має суму власного доходу. Тому коли до них помилково потраплять ваші координати - не панікуйте. Як правило, дана організація не гребує словесними виразами, тому може дійсно залякати людину. Проте, якщо ваша совість чиста, і ви нічого банкові не заборгували, чекайте коли все закінчиться і колектора втратять до вас інтерес або подайте заяву до поліції з роз'ясненням даної справи”, - говорить Володимир.

 

Діяльність колекторів полягає у психологічному тиску на боржника та постійному нагадуванню йому про сплату боргу. Борг може бути неіснуючим, завищеним, за ним можуть сплинути строки позовної давності, проте колекторів це не зупиняє.

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)