Клієнт Приватбанку розповів, як колектори «вибивали» з нього 69 грн боргу

27 Вересня 2021 15:08  0  1064

На Вкраїні та у світіКлієнт Приватбанку розповів, як колектори «вибивали» з нього 69 грн боргу

Обурений клієнт банківської структури прийняв рішення припинити співробітництво з Приватбанком


Приватбанк звернувся до колекторів, щоб домогтися повернення боргу одного з клієнтів у розмірі 69 грн 9 коп. Про це на своїй Facebook-сторінці написав сам «боржник», редактор сайту «delo.ua» Андрій Лохматов.

 

Лохматов повідомив, що протягом кількох тижнів йому дзвонили з невідомого номера з вимогою повернути борг. Оскільки чоловік ніколи не брав кредитів, він не міг зрозуміти, про який саме борг ідеться.

 

«Завтра засідатиме кредитний комітет, негайно оплатіть борг», – щоразу повідомляв робот.

 

Андрій з’ясував, що номер, з якого йому телефонували, належить юридичній компанії «Дельта-М», що займається «вибиванням» боргів.

 

Не додзвонившись у компанію, чоловік написав на її адресу листа з проханням роз'яснити ситуацію.

У компанії пояснили, що він винен ПриватБанку 69,09 грн і додали, що вказану суму необхідно сплатити до понеділка, 27 вересня.

 

У банку, куди Андрій прийшов, щоб сплатити борг, йому не змогли пояснити, чому його дані передали колекторам, а не повідомили про борг самостійно.

 

У результаті Лохматов вирішив припинити користуватися послугами лідера серед банків, незважаючи на те, що був його клієнтом багато років.

«Я до останнього не збирався змінювати Приватбанк на Монобанк, хоча чув безліч натхнених відгуків про сервіс останнього від колег, друзів і знайомих. Але ось настав той день, коли я зроблю це з великим задоволенням», – підсумував він. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
12
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)