Кого шукає Пологівський військомат Есть фото

24 Травня 2021 15:54  0  3740

Події містаКого шукає Пологівський військомат

Інформація Пологівського РТЦК та СП щодо виконання Державного завдання з призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2021 року.

 

Станом на 24. 05.2021 заформовано 17 юнаків в різні роди військ ЗСУ. В яких військах проходити службу призовники вибирали по своєму бажанню також нагадую, що в зону ООС військовослужбовців строкової служби ніхто не має права направляти.

 

На жаль не всі юнаки та їх батьки розуміють важливість і необхідність строкової військової служби у Збройних Силах України, велика кількість призовників ухиляються від виконання свого конституційного обов'язку.

 

У 2021 році пройшли зміни в Законі України про “Про військовий обов'язок і військову службу” стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу:

 

/ На строкову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та старші особи які не досягли 27-річного віку і не мають право на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.


/ Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову;
призовники, яким надійшла повістка районного міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії зобов'язані прибути в пункт і строк зазначені у повістці.


У разі якщо з будь-яких обставин повістка не надійшла громадяни призовного віку зобов'язані з'явитись до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову визначеного Указом Президента України.

 

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 210. Порушення призовниками, військовозобов'язаними та резервістами правил військового обліку. Порушення призовниками, військовозобов'язаними та резервістами правил військового обліку тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 - 850 грн).


Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних доходів громадян (850 - 1700).


Досить часто до списку не явки попадають юнаки, які навчаються у навчальних закладах на денній формі навчання, але не подали вчасно довідки про навчання (довідка подається коли призовник підлягає призову, а потім щорічно у вересні).

 

СПИСОК призовників Пологівського району станом на 25 травня 2021 року, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-червні 2021 року та не з’являються до Пологівського РТЦК та СП дивіться у фото нижче.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
21
Сміх
9
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)