Таких, як він, мало на білому світі Есть фото

16 Вересня в 17:05  0  1292

Знай нашихТаких, як він, мало на білому світі

Ліричною та натхненною стала презентація книги «Вы – свет мира»,яка пройшла 12 вересня у приміщенні Пологівської центральної районної бібліотеки та стала справжнім вечором пам’яті видатного земляка, заслуженого працівника сільського господарства Володимира  Бандурова.

 

Кажуть, людина жива, доки про неї пам’ятають. Володимира Леонідовича немає вже чотири роки. Проте на вечорі пам’яті не було жодної згадки про мить, коли він пішов, а лише про його життя та діяння, наповнені добром, людяністю та бажанням допомогти ближньому.

 

Спогадами про визначну людину з великою та відкритою душею поділились: голова Запорізької облради Віктор Межейко, який відзначив  Володимира Леонідовича як чудового керівника, людину совісті  та гарного сім’янина;  голова Шевченківської райдержадміністрації  Запоріжжя Ігор Бірюков, депутати Запорізької облради; представники Пологівської РДА; сільськогосподарських та промислових підприємств Пологівщини, які працювали разом з Володимиром Бандуровим. Видання благословив Віктор Яремчук, настоятель Свято-Преображенського храму, який добре знав Володимира Леонідовича.

 

Ті, хто досяг певних висот у своєму житті, кар’єрі, відверто зізнаються: навіть сьогодні задають собі питання: «А що б мені порадив Володимир Бандуров? Як би він вчинив на моєму місці?» Це доказ того, що  Володимир Леонідович  був не лише обдарованим керівником, але й мудрим порадником, до думки якого прислухалися.

 

Про Володимира Леонідовича  згадували, як про чудового сім’янина. Справедливий, щирий, люблячий батько й чоловік виховав двох чудових синів Володимира та Віктора та красуню-донечку Тетяну. Старший син Володимир - депутат Верховної Ради України, Віктор перейняв батькову справу та став директором ТОВ «Агрофірма «Комунар», Тетяна веде свій бізнес у столиці.

 

- Батько для нас - справжня людина, у якого ми навчилися цінувати і поважати інших, - каже Віктор Бандуров, гідний послідовник справи батька, керівник агрофірми «Комунар». - Книга про батька адресована нащадкам, щоб пам'ятали, щоб вчилися життя на його гідному прикладі. Дякую всім, хто брав участь у створенні книги, ділився спогадами, підтримував нашу родину. Ми всі шануємо його пам'ять. Батько для нас - життєвий орієнтир.

 

Хвилина мовчання під звуки скрипки – одна з частин сценарію, продуманого представниками творчих колективів районного будинку культури, будинку культури «Гірник», працівниками районного краєзнавчого музею та центральної районної бібліотеки. Проте саме вона стала знаковим моментом вечора-спогаду. Пронизливий голос скрипки обпікав серця – присутні стоячи  вшанували великого земляка. У багатьох на очах бриніли сльози, як світла згадка про людину, яку, на жаль, не повернути. Людину віруючу, справедливу, надійну. Людину, життя якої вдало охарактеризували слова на обкладинці книги про його діяльність та життя, висловом  Євангелія від Матфія, гл. 5, вірш 14: «Вы – свет мира» . 

 

 

 

 

Автор: Лілія БІЛА
Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)